Täna avatud 10:00 - 20:00

Vaata asukohta

Värskelt pressitud supermahlad

pilt

Tomati-selleri-porgandi-tšilli

Tomatis on ca 20 kalorit, kuid sisaldab palju kasulikke aineid nagu lükopeen, beetakroteen, E-vitamiin ja C-vitamiin. Kaitseb nahka. Tomatite intensiivne punane värv tuleb pigmendist lükopeen, mis on efektiivne antioksüdant ning kaitseb tomatimarja päikese kahjulike UV-kiirte eest ning uuringud on näidanud, et kui inimese veres leidub suures koguses lükopeeni, kaitseb see ka meie nahka tugeva päikesekiirguse eest.Ennetab vähi teket. Lükopeenil on vähki, eriti eesnäärmevähki ennetavad omadused, ning lisaks mõjub vähirakke pidurdavalt.

Hind: 3.00 €

 Porgandi -õuna-selleri -apelsini

Kuldne magusamapoolne nektar, mida ka lapsed armastavad.  Oranžides viljades leidub rohkesti A vitamiine ja beeta karoteeni, mis on head silmadele ja nahale. Õun lisab vajalikke kiudaineid, mineraalaineid, C  ja B vitamiine.

Hind: 3.00 €

400-06558757c-Masterfile-jordache

Greibi-apelsini-ingveri

Selle mahla nael on greip. Greip toetab kaalulangust, alandab veresuhkru taset. Sisaldab lükopeeni , kaaliumi ,  A ja C vitamiine. Aitab vähendada kolesteroolitaset.

 Ideaalne mahl hommikuks.

Hind: 3.00 €

 Õuna-porgandi-ingveri

Porgand sisaldab palju häid vitamiine ja rikkalikult kaaliumit. Õun aitab hoida kolesteroolitaset veres madalal. Ingver alandab põletikke ning pakub leevendust kõrvetiste puhul . Samuti soodustab seedimist ja suurendab organismi ainevahetust ja termogeneesi . Ideaalne mahl külmadeks ilmadeks                        Hind: 3.00 €