Täna avatud 10:00 - 20:00

Vaata asukohta

Isikuandmete töötlemine

Liitudes kliendiprogrammiga annab liituja Hortes AS-ile nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks järgnevalt toodud tingimustel. Isikuandmete töötlemine on vajalik kliendiprogrammi ja www.hortes.ee e-poe teenuste toimimiseks, ilma selleta ei ole ettevõtte poolt pakutavate teenuste kasutamine võimalik.

Isikuandmeid töödeldakse vastavalt Eestis kehtivatele seadustele lepingu täitmise ja kliendikontode haldamise eesmärgil, Kliendiprogrammi liikmetele suunatud toodete ja teenuste pakkumiseks, küsitluste korraldamiseks ning loosimiste läbiviimiseks. Hortese Kliendiprogrammi tingimused on kättesaadavad Hortese veebilehel hortes.ee ning Hortese infolauas.

Kliendiprogrammi liikmel on õigus otseturunduse nõusolekuid muuta ja tagasi võtta Hortese infolauas või läbi Hortese veebilehe www.hortes.ee.

Lisaks on Hortese Kliendiprogrammi kasutajal õigus võtta tagasi enda isikuandmete töötlemise nõusolek Kliendiprogrammi raames, kuid sellisel juhul ei saa Hortes AS võimaldada kliendile Kliendiprogrammi kasutamist ning kliendi Kliendiprogrammi konto suletakse ja kõik Kliendiprogrammi õigused lõpetatakse. Nõusoleku saab tagasi võtta pöördudes Hortese infolauda või läbi veebilehe www.hortes.ee.

Isikuandmete vastutav töötleja on Hortes AS, registrikood nr: 11081332, aadress: Seljaku 4b, 76401 Laagri, telefon +372 679 9333, e-post: info@hortes.ee