Täna avatud 10:00 - 18:00

Vaata asukohta

Inspiratsioonigaleriid

Jõulutäht ehk kaunis piimalill

Loe edasi

Teeme ise valgust ja sära

Loe edasi

Maitsekas saagikoristus

Horteses on absoluutselt kõik olemas, mida vaja saagikoristusel ja aiaandide sisse tegemisel. Korvid, marjakorjajad, linad, purgid, pudelid – üks stiilsem kui teine! Baltimaade suurim aianduskeskus ootab sind!

Loe edasi

Suvi terrassil

Praegu on ideaalne aeg mõnuleda terassil või rõdul ja võtta suvest viimast. Viimast tuleks võtta ka Hortese suvehooaja pakkumistest, sest meil on lai valik taimi, potte, aiamööblit, purskaevusid, päikesevarje, grille ja palju muud. Siin on väike inspiratsioonigalerii andmaks mõtteid, kuidas muuta oma mõnus terass või rõdu veelgi õdusamaks. Ja inspiratsioonigaleriil poleks ju mõtet, kui meie […]

Loe edasi

Hortese kunstlilled ja MELT Foorum 2016

7. juunil 2016 toimus Kultuurikatlas MELT Foorum, kus oli teemaks loomemajandus ja ettevõtlus. Hortesel oli au panustada toimumiskoha dekoreerimisse kunstlilledega. Kultuurikatla ruume kaunistanud kollektiiv tõestas taaskord, et kunstlille kasutamiseks on palju loomingulisi viise. Fotograaf: Marko Mumm.

Loe edasi

Kevadist inspiratsiooni lõikelilledest!

Varajane kevad saabub koju lõikelilledega. Allpool väike inspiratsioonigalerii andmaks mõtteid, kuidas oma kodus kevadisi ja värskeid lilleseadeid luua.

Loe edasi

Suurepärased sukulendid

Oma erinevate värvide ja kujude poolest ülidekoratiivne sukulant võimaldab teha suuremaid ja väiksemaid efektseid kooslusi. Valik meie lemmikideid allpool.

Loe edasi

Väikesed toataimed

Väikesed toataimed on kodu värskendamiseks nutikate aksessuaaride abil ideaalsed. Allpool mõned ideed, kuidas toataimi presenteerida.

Loe edasi