Täna avatud 10:00 - 20:00

Vaata asukohta

Kes me oleme?

Hortes on aiandus- ja kodukeskus, kus rõhk on eelkõige rikkalikul kaubavalikul ning inspiratsiooni pakkuval ostukeskkonnal.

Horteses on kõike, et tuua loodus koduakna alla ning luua kaasaegses kiires keskkonnas tükike
rohelist oaasi.

Hortese maailm on niivõrd mitmekesine, et selle abil võib igaüks rajada mitte ainult kauni aia, vaid ka endale ainuomase kodu ning neid igal ajahetkel soovitud suunas täiendada. Lisaks asub Horteses Eesti suurim lemmikloomaosakond, kuhu olete oodatud ostlema koos oma lemmikuga.

 
 
 
 

Horteses töötavad kogenud teenindajad, kes aitavad valida teie aia, kodu ja lemmiklooma jaoks õiged tooted.

Meie külastajaid ootavad alati positiivsed üllatused, siia tullakse perega aega veetma ning kaasa saab nii ideid kui ka hea tuju. Kui on puudus kingi-ideedest, siis meil on nii mõndagi pakkuda erinevateks sündmusteks. Horteses on avatud ka mõnus tervisliku toidu kohvik Garden, mis pakub valdavalt kohalikust ja mahetoorainest valmistatud jooke ja toitu.

Hingelt aednik

Hortese üks suurim tugevus on lai valik taimi. Me usume, et aed on koht, kus inimene saab tunda end osana millestki suuremast. Aed ei kujuta endast ainult istutamist ja rohimist.

Aed on koht, mis pakub hooaeg hooaja järel
elamusi aednikule kui ka tema lähedastele.

Aastaringselt leiab meie keskusest esindusliku valiku õitsvaid ja leht-dekoratiivseid toataimi. Olenevalt hooajast pakume noortaimi, püsikuid ja istikuid, samuti hekitaimi, laialdast suvelillede galeriid. Mitmekülgse valiku ja klientidele uute ideede pakkumiseks võtavad iga aasta Hortese kogenud tootejuhid ette reise välismaale leidmaks ilusaimaid taimi Hortese aianduskeskusesse.

Aianduskeskuse rajamisel on arvestatud taimedele parimate tingimuste loomist.

Kliimaseadmed kindlustavad taimedele ühtlase temperatuuri ja sobiliku niiskustasemega sobiliku elukeskkonna. Avar klaashoone tagab varustatuse naturaalse valgusega. Hortes asub 7000 m2-l, millest välimüügiala moodustab poole ehk 3500 m2, seega sortiment on meil rikkalik. Taimede tervise eest hoolitsevad igapäevaselt erialase haridusega töötajad, kelle pikaajalised kogemused võimaldavad head nõu anda ka meie klientidele.

Loomulikult leiab Hortesest kõike, mis on vajalik ilu- või tarbeaia rajamiseks ja selle eest hoolitsemiseks istutusmullast aiatarvikuteni. Lisaks leiate meilt ulatusliku valiku aiasisustuskaupu ja grillitarvikuid, et aja veetmine aias sõprade ja perega veelgi mõnusam oleks.

Meie valikust leiab igaüks endale meelepäraseid tooteid linna- ja maakoju, nii tuppa kui õue, aga ka rõdule, terrassile ja kasvuhoonesse. Hortesesse on oodatud kõik – nii nõudlikud aiandushuvilised kui ka need, kes alles proovivad näppe mulda pista.

Kodu, kallis kodu

Hortesest leiab iga kodusisustaja praktilisi kui silmailuilu pakkuvaid tooteid. Meie tootevalik muutub vastavalt hooajale ja pidevalt on midagi põnevat teoksil. Meie valikust leiate näiteks mööblit, patju, kodutekstiili, vaase ja potte, küünlaid ja küünlajalgu, nõusid, köögitarvikuid ning erinevaid dekoratsioone, sealhulgas kunstlilli, mille kvaliteet on niivõrd hea, et nende eristamine elustaimedest on raske. Hortese riiulitelt leiate ka ihu ja hinge paitavaid kehahoodustooteid.

Üheks oluliseks traditsiooniks on igal aastal novembris avatav Jõulumaa, mis üheks maagilisemaks kohaks terves linnas.

Ootame Teid koos kogu perega, et muuta koos Eestimaa kaunimaks!

Sinu suurimale sõbrale

Horteses on Eesti suurim lemmikloomaosakond. Hortes pakub laias valikus erinevat lemmikloomatoitu, vajalikke hooldus- ja koolitusvahendeid, mõnusaid pesasid, söögikausse ja -purke, riideid ning aksessuaare.

Tihti leiavad külastajad aga eest väikese loomaaia, sest alaliste elanikena on siin jäneseid, hamstreid, linde ja teisi lemmikuid.

Kõige toredam aga on see, et Hortese
lemmiklooma osakonda on oodatud koos omanikega ka nende truud neljajalgsed.