Täna avatud 10:00 - 20:00

Vaata asukohta

AVAME UUE KESKUSE 2.11.2019

Oled oodatud Hortes aianduskeskuse uue keskuse pidustustest osa saama juba sellel laupäeval 2.11. kell 12:00 – 20:00
Pidulik avamistseremoonia ja lindi läbilõikamine 12:00
Päeva juhivad ja hoiavad meeleolu eriti kõrgel Sofia Rubina ja Mikk Saar, kes kindlasti pakuvad külastajatele ka muusikaliseid üllatusi. Peaesinejaks on palavalt armastatud laulja Uku Suviste.
Päev tuleb tore, kus tegevust jagub nii suurtele kui ka väikestele.
Lisaks on avamisnädalal Horteses hulgaliselt uskumatult häid hinnaüllatusi.
Peole kohaselt jagame ka päeva jooksul mitmeid kingitusi omalt poolt küastajatele.

„Aiandusest huvitatud inimene leiab nüüd tee meie juurde veelgi lihtsamalt, sest oleme nüüd oma klientidele tulnud veelgi lähemale. Hortes Laagris, aadressil Seljaku 4b ja Hortes Tähesaju aadressil Tähesaju tee 5.
Nüüd saab pühendunud aiandushuviline suurepärase kaubavaliku oma kodule lähemalt jasäästab tublisti aega meelistegevuste harrastamiseks.

Hortese missiooniks on tuua loodusest inspireeritud ilu inimeste igapäevaellu nii kodudes kui ka töökeskkonnas ja avalikus ruumis.

Uue aianduskeskuse kaubavalik on sarnane juba Laagris tegutsevale poele. Kliendid leiavad aianduseks vajaliku, sisustustooteid, lemmikloomade tarbeid ja palju veel. Varasemast suuremat tähelepanu pööratame uues keskuses ka tervislikele ja naturaalsetele gurmeetoodetele.

Hortes on keskuse, kus kaubavaliku koostamisel on arvestatud väga laia kliendispektriga, pakkudes valikut nõudlikule kliendile, kuid arvestab samas ka hinnatundlikuma ostja soovidega.

Hortese soovib kasvada aja jooksul Baltimaade suurimaks omanäoliseks aia- ja elustiilikaupade keskuseks.