Täna avatud 10:00 - 20:00

Vaata asukohta

Turvalisus läbi nähtavuse!

Muuda oma lemmik hästi nähtavaks ja seda pole vaja teha mitte ainult pimedal ajal, vaid ka udus, vihmas ja lumes, mil loomi on raskem näha. See on Sinu kätes, et hoida oma karvane pereliige kaitstud ja hästi nähtaval!

Soovitame nii koertele kui kassidele erinevaid helkurtooteid. Helkurvestid ja traksid, plinkivad ja helendavad kaelarihmad.

Kindlasti leiad sobiva helkuri oma lemmikloomale.

  • Lihtne, aga hästi töötav veekindel helendav kaelavõru koertele, mille nähtavus on kuni 500m. Laadimiseks saab kasutada USB ühendust ja seade on võimalik panna plinkima, aeglasemalt või kiiremalt, või pidevalt valgustama. Kaelavõru on võimalik kohandada vastavalt lemmiku kaela suurusele.
  • Olemasoleva kaela- või jalutusrihma külge paigaldatav patareiga plinkiv ripats. Muudab lemmiku samuti hästi nähtavaks juba kaugelt. Toode on sobilik nii koertele kui kassidele. Valikus mitmeid erinevaid värvitoone ja kujusid. Igale ühele sobiv viis olla pimedal ajal hästi nähtav.
  • Helkurvestid, klassikaline lahendus kõikidele lemmikloomadele. Vetthülgavad, kergesti hooldatavad ja samuti hästi nähtavad. Meilt leiad ka “Hunter” kõrgkvaliteetsed helkurtraksid.
  • Kahtlemata peab hästi nähtav olema ja lemmiku omanik ja teised pereliikmed. Selleks on meil olemas plinkivad randmepaelad.

Hoia end ja oma lähedasi, muuda nad autojuhtidele hästi nähtavaks!

Kõik tooted on Horteses saadaval ja aitame Sind valikul.