Täna avatud 10:00 - 20:00

Vaata asukohta

Tule klienditeenindajaks

 

 logo

 2006. aastal avas uksed Eesti suurim ainulaadse kontseptsiooniga kodu- ja aianduskeskus Hortes, kus põhirõhk on meeldival ja inspireerival ostukeskkonnal ning rikkalikul kaubavalikul.

Aastaringselt on esinduslikus valikus õitsvad ja leht-dekoratiivsed toataimed ning lõikelilled; suurimas valikus kodukaubad ja gurmeetooted, aiakaubad ja kõik vajalik lemmikloomale, olenevalt hooajast noortaimed, püsikud ja istikud, samuti kõik vajalik ilu-, viljapuu-, köögivilja- ja tarbeaia ning funktsionaalse aiaruumi rajamiseks.

Otsime oma meeskonda

KLIENDITEENINDAJAT

kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • klientide teenindamine;
  • kaupade kontrollimine ja väljapanek;
  • müügisaali üldise korrashoiu jälgimine

Ootame kandideerima: kohusetundlikku, loovat, algatusvõimelist ja aktiivset inimest, kes on hea suhtleja ja kellel on soov töötada klientidega, kes tunneb taimi ja hindab ilusat töökeskkonda.  Töö asukoht: TallinnTööle asumise aeg: Niipea kui võimalik

  • Kandideerimiseks palume saata enda CV aadressile personal@hortes.eu märgusõnaga „Klienditeenindaja“ hiljemalt 20. veebruariks 2018.
  • Tööaeg: täistööaeg

Ettevõte pakub huvitavat tööd kiirelt arenevas ettevõttes, toredat kollektiivi, meeldivat töökeskkonda ja konkurentsivõimelist töötasu.

Seotud teemad