Täna avatud 10:00 - 20:00

Vaata asukohta

Jõulupuu ehtimise ABC

 

rebane
ALUSTA VALGUSEST
Kuuse ehtimist alusta alati elektrilise valguse paigaldamisest. Et ühtlaselt kuuske katta valgusega soovitame meie “Wrap around” valguslahendust.
VALI PÕHJAPALL
Põhjapall on tavaliselt keskmise suurusega või veidi väiksem jõulukuul, mille värvitoon läbib ühtlaselt ehitud puud. Põhjapalliga ehitakse jõulupuu, liikudes tüvest hargnevate oksade tippudeni, täites ära oksa ja tüve vahelised tühimikud.
LÄIKIV JA MATT
Kombineeri vaheldumisi läikivad ja matid toonid, nii tekib kuusele ühtlast mahtu ja tervikutunnetust.
PIKLIK KUJU
Et ümaratele vormidele anda juurde disainerikäega vaheldust, soovitame kasutada julgelt ka pikliku kujuga ehteid. Kaunist tervikut ja pikemat vormi annavad kuusele tilgakujulised ehted, ripatsid, purikad jne
DIAGONAALI TEHNIKA
Kui sul on erilisi ehteid, mida tundub olema vähe, siis kasuta diagonaali tehnikat ja jaota need erilised ehted ühtlaselt üle jõulupuu. Sirge diagonaaljoon alt üles poole, tekitab kuusele mängulise ja järjepideva ning ühtlase mulje.
“STAAR”
Kõige erilisemad ja kõige julgemad üksikud ehted positsooneeri kui “staarid”. Paiguta “staarid” lähtuvalt vaate peatuspaiga strateegiast. Kui ehid puud lastele, siis arvesta nende silmade kõrgusega.
VÄRVIKONTRASTID
Puu on kaunis, kui kombineerid põhitooni juurde ka kontraste.
Selle aasta trendid on:
Kuldne + petrol sinine
Roheline + pronks
Valge + tumesinine
Punane + kuldne
KARD
Peenike kard ehk “inglijuuksed” pane kuusele kõige lõpus. Soovitame karda visata vaba käega suunaga alt üles.

kontrast kontrast1 kontrast2 kontrast3 kuusk kuusk1 kuusk2 kuusk3 kuusk4

 

Seotud teemad