Täna avatud 10:00 - 20:00

Vaata asukohta

Klienditeenindaja, ootame sind kohvikusse

2006. aastal avas uksed Eesti suurim ainulaadse kontseptsiooniga kodu- ja aianduskeskus Hortes, kus põhirõhk on meeldival ja inspireerival ostukeskkonnal ning rikkalikul kaubavalikul.

Aastaringselt on esinduslikus valikus õitsvad ja leht-dekoratiivsed toataimed ning lõikelilled; suurimas valikus kodukaubad ja gurmeetooted, aiakaubad ja kõik vajalik lemmikloomale, olenevalt hooajast noortaimed, püsikud ja istikud, samuti kõik vajalik ilu-, viljapuu-, köögivilja- ja tarbeaia ning funktsionaalse aiaruumi rajamiseks.

Hortese kohvik Garden on imeilus peatuspaik rohelises keskkonnas, kus pakume nautimiseks linna parimat gurmeekohvi koos tükikese suus sulava koogi, tervisliku salati või võileivaga, samuti värskelt pressitud mahla, smuutit ja veel palju isuäratavat.

logo

Kohvik GARDEN on kvaliteetse toidu kohvik aianduskeskuses Hortes,

kus pakutakse kerget tervisetoitu, erinevaid põnevaid küpsetisi, salateid ning eriti maitsvat kohvi ja teed

Otsime oma meeskonda

KLIENDITEENINDAJAT KOHVIKUSSE

peamisteks tööülesanneteks on:

  • klientide sõbralik ja viisakas teenindamine;
  • salatite valmistamine ja serveerimine;
  • kuumade jookide, smuutide, mahlade valmistamine ja serveerimine;
  • kohviku korrashoid ja puhtuse tagamine;

 

Ootame kandideerima: kohusetundlikku, loovat, algatusvõimelist ja aktiivset inimest, kes on hea suhtleja ja kellel on soov töötada klientidega, kes omab eelnevat klienditeenindaja kogemust toitlustuses ja tunneb kirge toidu valmistamise vastu.

Ettevõte pakub huvitavat tööd kiirelt arenevas ettevõttes, toredat kollektiivi, meeldivat töökeskkonda, stabiilset töötasu ja personalisoodustusi.

 

Töö asukoht: Tallinna piiril, Laagris

Tööaeg: täistööaeg

Tööle asumise aeg: Niipea kui võimalik

 

Kandideerimiseks palume saata enda CV aadressile personal@hortes.eu märgusõnaga „Klienditeenindaja kohvikusse“ hiljemalt 10.august 2017

Info: 5016466
saada mugavalt oma CV  läbi CV.ee keskuse