Täna avatud 10:00 - 20:00

Vaata asukohta

TEADE

2. ja 3. novembril teeme ettevalmistusi selleks, et võõrustada Hortese aianduskeskuses väga erilisi külalisi.  3. novembri õhtul saab toimuma meie juures midagi erakordset ja erilist. Mis siin täpsemalt toimuma hakkab, sellest loodame ka teile lähiajal pisema ülevaate anda.
Selleks, et olla parim võõrustaja oma külalistele, on ees ootamas suuremad muudatused, millesse palume suhtuda mõistvalt.

2. -3. novembril on hooajakaupade osakond ja ühtlasi ka väliala SULETUD
3. novembril on osaliselt SULETUD toalillede osakond.
3. novembril SULGEME kaupluse 18:00 (tavapäraselt sulgeme 20:00)

VABANDAME ebameeldivuste pärast.

Hortes_avamisajad_297x420mm_5mmbleed

Tegime teile väikese ülevaate, millised toredad osakonnad ootavad teid meile külla tulles juba 4. novembril.

  • Toalillede osakonnast leiate nii rohelised kui ka õitsvad toalilled sinna juurde sobivate ümbrispottidega.
  • Hooajakaupade osakonnas on suurim valik lindude toitmiseks vajalikke tooteid, tööriideid – kindaid ja jalanõusid. Kauni õitemere moodustavad kliiviad, krüsanteemid, alpikannid, ratsuritähed ja hüatsindid. Rohelusega tasakaalustavad ja täiendavad seda osakonda ebaküpressid. Samuti leiate just hooajakaupade osakonnast kõik vajaliku eesootavast lumesajust põhjustatud kohustuste täitmiseks – libedatõrje, lumelabidad jne. Talvekatte mullad, multšid ja katmiseks vajalikud loorid, väetised ja palju muud on samuti kättesaadavad hooajakaupade osakonnas.
  • Välialal on veel külmale vastupidavad kanarbikud, padipõõsad ja pisemad dekoreeritud kuuseokstest pärjad ja palju muud. Väliala aga täitub igapäevaselt jõulupuude rikkaliku valikuga.
  • Elektrilised tuled tuppa ja õue on värvikirev osakond, kus leiate dekoratiivseid puid LED valgustusega ja kindlasti leiate üles ka tantsivad kunstkuused. Väga rikkalik valik valgustatud loomakujukesi, mis on lastele väga suured rõõmu – ja pühademeeleolu loojad.
    Elektriliste advendiküünalde valik on innovatiivne ning modernne ja igaüks leiab endale sobiva valguslahenduse.
  • Jõuluehted on jaotatud meeleoluteemadesse, kus leiate kergelt üles klassikalise piduliku jõulu teema – rohelised, punased ja kuldsed toonid. Äratuntav on glamuurselt luksulik osakond, kus aukohal on mustadest pärlites lühter ning tooteid leiab kuni õrnvalendavate jõulukuulideni. Põnevaim stiil on rustick – maalähedane. See on osakond, kus kõik lihtne on ühtäkki pidulik: pronksjad ehted, puidust tooted ja sulgedest ehted on väga modernsed ja stiilsed. Lisaväärtust annavad ornamentidega mustrid nii kodutekstiilis kui ka ehetel. Talvesaladused on talvine stiil, kus värvid varieeruvad sügavsinisest kuni eukalüptiroheliseni. Loomad ja linnud, pärlid ja reljeefsed mustrid teevad selle osakonna kindlasti üheks suurimaks lemmikuks.
  • Kohvik Garden – võib üsna julgelt kinnitada, et maitseelamused on garanteeritud tervislike roogadega. Kõhtu saab täita soojade suppide, päevapraadide, pirukate ja kookidega. Kohvik Garden pakub mõnusaid tervislikke puuviljadest pakatavaid smuuti jooke. Tassike kohvi või teed teeb Horteses viibimise veelgi meeldivamaks.
  • Lemmikloomade osakond pakub teile kõike vajalikku, et hoolitseda oma neljajalgse sõbra eest parimal moel: kassid, koerad, hobused ja pisinärilised. Kõik vajalikud riided, kaelarihmad, hooldustarvikud ja mänguasjad on hoolikalt valitud just teie sõbra heaolu arvestades. Suurim valik erinevate tootjate loomatoitu ja maiuseid on kergesti leitavad arvestades koera või kassi tõugu, vanust ja tundlikkust allergeenide suhtes. Ära unusta, et Hortese aianduskeskus müüb ka pisemaid lemmikloomi nagu jänesed ja muud pisinärilised. Lemmikloomade osakonnast leiate ka akvaariumite jaoks vajalikud tooted.
  • Kodu ja gurmeeosakond on koondanud enda alla lõikelilled, küünlad ja laternad ning kodukeraamika ja maailmaklassi gurmeetooted. Hortese gurmeeosakonnast leiate põnevaimad maiused, küpsised ja tervislikud snäkid, mida tavaliselt tuuakse reisilt kaasa kaugematest maadest. Väga hea valik on kvaliteetseid veine ja teisi alkohoolseid jooke.

Kõike seda arvesse võttes olemegi suurim elustiilikaubamaja Sinule,

ikka teie Hortes