Toataimed Õuetaimed Istutusnõud, aiakujundus Taimekaitse, hooldus Seemned, sibulad Aiatarvikud, aiatööriistad Mööbel, grill, aiaehitised Kodu ja kingitused Lemmikloomad, metslinnud

Kasvuhoone Saak (10 m2)

Kategooria
Kasvuhooned
Tootja
Kekkila

Innuka aiapidaja valik. Ruumika kasvuhoonega on ühendatud kuur, mis pakub kaitset kasvuhoone taimekasvatusega seotud tarvikutele, näiteks väetisepurkidele ning kastekannudele ja -voolikutele.

Kasvuhoone on ainulaadne kuuri ja kasvuhoone kombinatsioon, mida võid kasutada nii väikeses mahus taimekasvatuseks, aiatarvikute hoidmiseks kui ka puhkuseks.

 Erinevatest moodulitest saab ehitada neli Kasvuhoone varianti, mis võtavad arvesse erinevaid aiaunelmaid ja aiatüüpe. Tänu moodullahendusele on Kasvuhoonet Ind lihtne ise kokku panna. Kasvuhoone on vastupidav Soome kvaliteettoode, mis on valmistatud kodumaisest puidust ja karastatud klaasist. Võid Kasvuhoone värvida oma majaga sama värvi või vastavalt oma soovile.

Kasvuhoone Saak (10 m2) Kokkupandud kasvuhoone mõõdud:

  • 4,82 x 2,107 x 2,75 m
  • Kaal: 725 kg

Materjalid:

  • puidukaitsevahendiga töödeldud mänd (sisaldab hallituse teket vältivat ainet)
  • Karastatud klaas

Katus: masinkeevituse mulje jättev plekk-katus, kuulub komplekti, plekk-katuse osal on rennid. Kasvuhoone ventilatsioon: kindlustatud temperatuurile reageerivate gaasivedrudega.Kättetoimetamine elementidena eriveoautodega. Kokkupanekuks vajalikud kruvid ja hinged kuuluvad komplekti.Karkassi jämedus: 72 mm. Klaasseinad ja katuseklaasid: 4 mm karastatud klaasist. Vundament ei kuulu komplekti.

100% ettemaksu korral toote transport tasuta!

Tootekaardil olev taim või toode, millel pole kuvatud hind, ei tarvitse olla antud hetkel meie aianduskeskuses müügil.
Soovi korral täpsusta taimede või muude kaupade saadavust info@hortes.ee või infotelefonil 6799333.

Viimati vaatasid