Toataimed Õuetaimed Istutusnõud, aiakujundus Taimekaitse, hooldus Seemned, sibulad Aiatarvikud, aiatööriistad Mööbel, grill, aiaehitised Kodu ja kingitused Lemmikloomad, metslinnud

Prügi-Septik

Kategooria
Kompostrid
Tarvikud
Komposti kiirendajad
Kaubamärk
Pest-Chemical

Ebameeldivate lõhnade kõrvaldamiseks. Toimeained: tugevatoimelised naturaalsed eeterlikud õlid (lavendliekstrakt 1%) segus mineraalsete komponentidega. Ei sisalda keemilisi insektitsiide. Biotsiidi reg. nr. 0267/06

Kasutuskohad ja toime. Inimeste ja loomade bioloogiliste jäätmete kogumiskohad, toidu- ja aiajäätmete komposteerimiskastid, prügikastid, kuivkäimlad.
Vahend kõrvaldab ebameeldivad lõhnad, hoiab eemal lihakärbseid, toakärbseid, mardikaid, mitmesugused muud putukad ja nende vastsed ega lase nendel paljuneda. Pidurdab hallituste ja bakterite arengut. Täielikult bioloogiliselt lagunev. Ei sisalda keemilisi insektitsiide. Jäätmeid saab komposteerida, toode ei mõju mullas olevatele mikroorganismidele. Eemaldab ebameeldivad lõhnad.

Kasutamine: vahendit kasutada regulaarselt ja kokkuhoidlikult, raputades seda õhukese kihina iga prügikihi peale. Kuivkäimlates ja loomalautades võib asetatada pulbri topsikuga aknalaudadele, et takistada kärbeste sissetungi akendest.

Ohutus: hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal toiduainest, joogist ja loomasöödast. Käitlemise ajal söömine, joomine ja suitsetamine keelatud. Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi. Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga.

Tarneaeg: Tarneaeg 2-7 päeva
Viimane hinnauuendus: 26.06.2016 19:15

Viimati vaatasid